O niewiasto wielka jest twoja wiara; niech ci się stanie, jak chcesz! (Mt 15, 28)

Odważna jak Zuzanna - Msza św. z konferencją dla kobiet

Kolejna Msza św. dla kobiet w Warszawie już 23.04!

Tematem tego spotkania będzie biblijna postać Zuzanny, kobiety niezwykle odważnej i świadomie broniącej swojej godności. Kobiety, która zachwycała swoim urokiem, swoją kobiecością, ale przede wszystkim swoją siłą i wiarą.

Rozpoczynamy tradycyjnie o godz. 19.15 w parafii pw Zesłania Ducha Św. (ul. Broniewskiego 44).

Konferencję wygłosi Marta Dzbeńska-Karpińska - żona i matka, fotograf, redaktor portalu wrodzinie.pl i autorka niezwykłej książki Matki: mężne czy szalone? o pięknie życia i dzielności kobiet! Marta podzieli się z nami refleksją nad tą niesamowitą odwagą i dzielnością kobiet - bohaterek swojej książki oraz swoją własną :-) 

Więcej informacji o naszej prelegentce można znaleźć na jej stronie: www.dzbenska.com

Mszę św. odprawi oraz homilię wygłosi nasz duszpasterz ks. Piotr Paweł Łapa.

Gorąco zapraszam!

 

***

Jeśli masz ochotę włączyć się w oprawę liturgiczną lub śpiew - napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Wydarzenie na facebooku: Odważna jak Zuzanna

 

Katarzyna Marcinkowska

- z wykształcenia filozof (MISH UJ). Szczęśliwa żona Mariusza, mama Irusia i Stefanka. Zafascynowana teologią ciała, filozofią dialogu, nowym feminizmem oraz macierzyństwem w jego wszystkich wymiarach. Szuka wciąż nowych możliwości łączenia teorii z praktyką. Autorka Kalendarza Kobiety 2014, 2015 i 2016 oraz projektu Między Niewiastami. Prowadzi warsztaty, konferencje i spotkania dla kobiet. Wraz z mężem prowadzi konferencje i warsztaty na temat miłości oraz różnic płciowych oraz kurs przedmałżeński „Przepis na Miłość!”. Wierzy w miłość na całe życie, w piękno i prawdę, w „geniusz kobiety” oraz w to, że „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę