Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego, gdyż Jemu zależy na was (1 P 5, 7)

Oto On! Oto nadchodzi! Notes Adwentowy dla kobiet (4)

Kto wytrwa do końca... Niby krótsze to oczekiwanie adwentowe niż wielkopostne, ale bywa trudniejsze. Dni krótsze, zimniejsze, a do tego im bliżej Świąt, tym większe kolejki w sklepach i tym większy nacisk na całą świąteczną oprawę. Jeszcze tyle do zrobienia - pakowanie prezentów, szukanie choinki (a raczej szukanie ozdób gdzieś w gąszczu kartonów...), szykowanie odświętnych strojów dla każdego, zakupy konieczne do przygotowania kolacji wigilijnej i tysiąc innych drobnych spraw. 

Ale myślę sobie trochę przekornie: jeszcze nie jest za późno, by te dni adwentu przeżyć wyjątkowo! Tak! I mam na to nawet konkretny pomysł! Oczywiście będzie mi w tym towarzyszył Notes Adwentowy. Czwarta, ostatnia część już do pobrania - dla tych najwytrwalszych  (jesteście?) a może dla tych z nas, które chcą te ostatnie dni uczynić naprawdę innymi i szukają jakiegoś towarzysza swoich zmagań. 

A jak Wasze adwentowe czuwanie?

Katarzyna Marcinkowska

- z wykształcenia filozof (MISH UJ). Szczęśliwa żona Mariusza, mama Irusia i Stefanka. Zafascynowana teologią ciała, filozofią dialogu, nowym feminizmem oraz macierzyństwem w jego wszystkich wymiarach. Szuka wciąż nowych możliwości łączenia teorii z praktyką. Autorka Kalendarza Kobiety 2014, 2015 i 2016 oraz projektu Między Niewiastami. Prowadzi warsztaty, konferencje i spotkania dla kobiet. Wraz z mężem prowadzi konferencje i warsztaty na temat miłości oraz różnic płciowych oraz kurs przedmałżeński „Przepis na Miłość!”. Wierzy w miłość na całe życie, w piękno i prawdę, w „geniusz kobiety” oraz w to, że „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę